De producten zijn in uw winkelmand geplaatst.
Dop zeskant 1/2 " 26 mm
Onze prijs
€ 8,44 Op voorraad
Dop zeskant 1/2 " 26 mm is beschikbaar om te kopen in stappen van 1
Specificaties
| Artikelnummer | 23526 |
|---|---|
| Merk | Sonic |
| EAN | 4711200952667 |
| Uitvoering | Zeskant |
| Materiaal | Chroom vanadium |
| Totale lengte | 42 mm |
| Sleutelwijdte diepte | 24 mm |
| Sleutelwijdte | 26 mm |
| DIN / ISO | DIN 3124 / ISO 2725 |
| Aandrijfgrootte inwendig | 1/2 " |

