De producten zijn in uw winkelmand geplaatst.
Dop Torx 1/2 " E14
Onze prijs
€ 5,79 Op voorraad
Dop Torx 1/2 " E14 is beschikbaar om te kopen in stappen van 1
Specificaties
| Artikelnummer | 23614 |
|---|---|
| Merk | Sonic |
| EAN | 4712364651410 |
| Uitvoering | E Torx |
| Materiaal | Chroom vanadium |
| Totale lengte | 38 mm |
| Grootte | E14 |
| Sleutelwijdte diepte | 16 mm |
| DIN / ISO | DIN 3120 / ISO 1174 |
| Aandrijfgrootte inwendig | 1/2 " |

