De producten zijn in uw winkelmand geplaatst.
Bandsleutel ø 65 - 105 mm
Onze prijs
€ 29,60 Op voorraad
Bandsleutel ø 65 - 105 mm is beschikbaar om te kopen in stappen van 1
Beschrijving
Verstelbaar door middel van een draaiknop of door middel van een zeskant bout.
Ook geschikt bij moeilijk bereikbare plaatsen.
Ook geschikt bij moeilijk bereikbare plaatsen.
Specificaties
| Artikelnummer | 2171-5 |
|---|---|
| Merk | Hazet |
| EAN | 4000896013449 |
| Gewicht | 212 g |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Spanbereik | 65 - 105 mm |
| Bandbreedte | 12 mm |
| Materiaal band | Staal |

