De producten zijn in uw winkelmand geplaatst.
Multimeter 0 - 600 V
Onze prijs
€ 35,20 Op voorraad
Multimeter 0 - 600 V is beschikbaar om te kopen in stappen van 1
Beschrijving
Digitale CATII multimeter met een meetbereik tot 600 V, zowel wisselspanning als gelijkspanning. Ook kun je de stroomsterkte tot 10 A DC meten, weerstand tot 2 M ohm, diodes controleren en heeft de multimeter een functie om een stroomkring te identificeren door middel van een geluidssignaal. De multimeter heeft een verlicht LCD scherm en wordt geleverd met 2 meetsnoeren.
Certificaat (Document)
Certificaat (Document)
Specificaties
| Artikelnummer | FX0540 |
|---|---|
| Merk | FIX |
| EAN | 8720283395847 |
| Gewicht | 320 g |
| L x B x H | 138 x 69 x 31 mm |
| Meetbereik DC stroomsterkte | 10 A |
| Meetbereik weerstand | 2 M Ohm |
| Meetbereik AC spanning | 0 - 600 V |
| Meetbereik DC spanning | 0 - 600 V |
| Isolatieklasse | CAT.II - 600 V |

