De producten zijn in uw winkelmand geplaatst.
Dop twaalfkant lang 1/2 " 18 mm
Onze prijs
€ 8,73 Op voorraad
Dop twaalfkant lang 1/2 " 18 mm is beschikbaar om te kopen in stappen van 1
Specificaties
| Artikelnummer | 2387718 |
|---|---|
| Merk | Sonic |
| EAN | 4714123782625 |
| Uitvoering | Twaalfkant, lang |
| Materiaal | Chroom vanadium |
| Totale lengte | 77 mm |
| Sleutelwijdte diepte | 59 mm |
| Sleutelwijdte | 18 mm |
| DIN / ISO | DIN 3124 / ISO 2725 |
| Aandrijfgrootte inwendig | 1/2 " |

