De producten zijn in uw winkelmand geplaatst.
Dop twaalfkant 3/8 " 3/8 "
Onze prijs
€ 3,41 Op aanvraag, niet direct bestelbaar
Specificaties
| Artikelnummer | 22910 |
|---|---|
| Merk | Sonic |
| EAN | 4712364655623 |
| Uitvoering | Twaalfkant |
| Materiaal | Chroom vanadium |
| Totale lengte | 28 mm |
| Sleutelwijdte diepte | 11,5 mm |
| Sleutelwijdte | 3/8 " |
| DIN / ISO | DIN 3124 / ISO 2725 |
| Aandrijfgrootte inwendig | 3/8 " |

