De producten zijn in uw winkelmand geplaatst.
Dop twaalfkant 1/2 " 24 mm
Onze prijs
€ 7,54 Op voorraad
Dop twaalfkant 1/2 " 24 mm is beschikbaar om te kopen in stappen van 1
Specificaties
| Artikelnummer | 23824 |
|---|---|
| Merk | Sonic |
| EAN | 4714123782441 |
| Uitvoering | Twaalfkant |
| Materiaal | Chroom vanadium |
| Totale lengte | 38 mm |
| Sleutelwijdte diepte | 20 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| DIN / ISO | DIN 3124 / ISO 2725 |
| Aandrijfgrootte inwendig | 1/2 " |

