De producten zijn in uw winkelmand geplaatst.
Dop Torx lang 3/8 " E16
Onze prijs
€ 8,45 Op voorraad
Dop Torx lang 3/8 " E16 is beschikbaar om te kopen in stappen van 1
Specificaties
| Artikelnummer | 2266316 |
|---|---|
| Merk | Sonic |
| EAN | 4711200951769 |
| Uitvoering | E Torx, lang |
| Materiaal | Chroom vanadium |
| Totale lengte | 63 mm |
| Grootte | E16 |
| Sleutelwijdte diepte | 49,9 mm |
| DIN / ISO | DIN 3120 / ISO 1174 |
| Aandrijfgrootte inwendig | 3/8 " |

