De producten zijn in uw winkelmand geplaatst.
Dop Torx lang 1/2 " E12
Onze prijs
€ 10,65 Op voorraad
Dop Torx lang 1/2 " E12 is beschikbaar om te kopen in stappen van 1
Specificaties
| Artikelnummer | 2367712 |
|---|---|
| Merk | Sonic |
| EAN | 4711200953220 |
| Uitvoering | E Torx, lang |
| Materiaal | Chroom vanadium |
| Totale lengte | 77 mm |
| Grootte | E12 |
| Sleutelwijdte diepte | 55 mm |
| DIN / ISO | DIN 3120 / ISO 1174 |
| Aandrijfgrootte inwendig | 1/2 " |

