De producten zijn in uw winkelmand geplaatst.
Schroevendraaier inbus 2 mm
Onze prijs
€ 7,35 Op voorraad
Schroevendraaier inbus 2 mm is beschikbaar om te kopen in stappen van 1
Beschrijving
Met Classic heft. Voor binnenzeskantschroeven. Voorzien van kogelkop. Olie- en benzinebestendig. Hoogwaardige Zwitserse kwaliteit.
Specificaties
| Artikelnummer | 206.S 2-80 |
|---|---|
| Merk | Pb Swisstools |
| EAN | 7610733002610 |
| Uitvoering | Kogelkop |
| Materiaal | Speciaalstaal |
| Klinglengte | 80 mm |
| Draaihoek | 30 ° |
| Totale lengte | 155 mm |
| Sleutelwijdte | 2 mm |

